Türk Devletleri Teşkilatı Medya ve Enformasyondan Sorumlu Bakanlar ve Yüksek Yetkililer 4. Toplantısı İstanbul’da düzenlendi

16 Mayıs 2022, 13:29

Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Medya ve Enformasyondan Sorumlu Bakanlar ve Yüksek Yetkililer 4. Toplantısı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Sayın Fahrettin Altun ve Türk Devletleri Teşkilatı Genel Sekreteri Baghdad Amreyev’in ev sahipliğinde 14 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul, Türkiye’de düzenlendi.
Baghdad Amreyev’in moderatörlüğünü yaptığı toplantıya Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı, Cumhurbaşkanlığı İdaresi Dış Politika İşleri Dairesi Başkanı Sayın Hikmet Haciyev, Kazakistan Cumhuriyeti Enformasyon ve Sosyal Kalkınma Bakanı Sayın Askar Umarov, Kırgız Cumhuriyeti Kültür, Enformasyon Spor ve Gençlik Politikası Bakanlığı Enformasyon Politikası Dairesi Başkanı Sayın Salkyn Sarnogoeva, Özbekistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı İdaresi Başkanlığındaki Enformasyon ve Kitle İletişim Ajansı Müdürü Sayın Asadjon Khodjaev, Macaristan Güvenlik Politikası Devlet Sekreteri Sayın Peter Sztaray ve Türkmenistan’ın Ankara Büyükelçisi Sayın Ishankuli Amanlyev katıldı.

YENİ HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

YENİ HABERLER

Copyright © 2023. Rusen.Org | Ankara Türkiye